ورود به سایت  \/ 
x
x
عضویت  \/ 
x

تخمین زمان مطالعه 4 دقیقه (721 کلمه)

فوق ستاره فروش شوید

یکی از کتابهایی که به جرات می تونم بگم برای هر فروشنده ای مفید هست کتاب فوق ستاره فروش شوید برایان تریسی هست. در این کتاب21 روش عالی برای فروش بیشتر در بازارهای رقابتی مطرح شده که عبارتند از:
1- بهترینها را جستجو کنید
2- چنان رفتار کنید که گویی شکستی در کار نیست
3- با تمام وجود فروش کنید
4- یک فروشنده حرفه ای باشید
5- برای هر تماس کاملا آماده باشید
6- به یادگیری ادامه دار متعهد شوید
7- مسئولیت کامل نتایج کارهای خود را بپذیرید
8- اصول را رعایت کنید
9- روابط بلند مدت را ایجاد کنید
10- متخصص بهبود شرایط مالی شوید
11- از آموزش فروش بهره بگیرید
12- بر اعتبار خود نزد مشتری بیافزایید
13- با اعتراضات برخورد موثر بکنید
14- با قیمت ها برخورد حرفه ای بکنید
15- قطعی کردن فروش را بیاموزید
16- از دقایق استفاده کنید
17- از قاعده 80 به 20 استفاده کنید
18- قیف فروشتان را پر نگه دارید
19- هدف های فروش و درامدتان را مشخص کنید
20- قلمرو خود را سازماندهی کنید
21- هفت رمز موفقیت در فروش را تمرین کنید
اگر شما هم علاقمند هستید در فروش خود تاثیر بگذارید حتما این کتاب رو مطالعه کنید. فروش بسادگی از قانون علت و معلول پیروی می کند.طرز فکر و توقعات شما ، نتایج را تعیین می کنند. ضعف های خود را فرصتی عالی برای خودسازی بدانید. توانایی فروش شما به باور شما از خودتان مربوط است.

افکاری مثبت مانند " من خودم را دوست دارم و عاشق کارم هستم"، باعث افزایش اعتماد بنفس می شود. آماده شدن و یادگیری ، فروشندگان حرفه ای را از دیگران متمایز می سازد. افراد، معمولا از خرید کردن می ترسند ، زیرا از اشتباه کردن هراس دارند. 80 درصد فروش شما از 20 درصد فعالیتهایتان حاصل می شود. برای فروختن از فرمول آیدا پیروی کنید که چهار مرحله دارد: جلب توجه ، ایجاد علاقه ، ایجاد آرزو و تشویق به اقدام.
غالب فروشندگان ، بطور رسمی آموزش ندیده اند و و با این حال با ایجاد تغییرات کوچک ، می توانند بیشتر بفروشند. اصل لبه برنده می گوید: تغییرات کوچک در توانایی های مهم ، می تواند باعث ایجاد تغییرات  عظیم در نتایج شود. شاید شما فقط در یک مورد خاص ضعیف عمل می کنید ، مثلا در پاسخگویی به اعتراضات مشکل دارید و یا از قطعی کردن معامله هراس دارید. یادگیری چند نکته ساده ، شاید باعث افزایش قابل توجه میزان فروش شود.

نکته مهم دیگر آن است که قدرت فروش شما به ضعیف ترین مهارت شما وابسته است. ضعیف ترین مهارت شما ، تعیین کننده میزان درآمد شما خواهد بود. پس کافی نیست که در بعضی موارد قوی عمل کنید و به مهارتهای لازم دیگر توجهی نکنید. نقاط قوتی که دارید ، شما را به اینجا رسانده اند و از طرف دیگر ضعفهای شما باعث می شوند از این جلوتر نروید.

از کجا شروع کنیم؟

با خود قرار بگذارید که مانند فروشندگان فوق ستاره فکر کنید. آیا اتفاقات و شانس باعث بوجود آمدن فروشندگان فوق ستاره می شوند؟ خیر. قانون علت و معلول را فراموش نکنید. اگر می خواهید به نتایجی درخشان و قطعی برسید، باعث شرایطی خاص را بوجود آورید که باعث نتایج درخشان می شوند.

دنیای بیرون شما با طرزفکر شما شکل می گیرد. شما همان می شوید که تصورش را دارید. شما تنها کسی هستید که آینده خودتان را شکل می دهید. فروشندگان فوق ستاره چگونه فکر می کنند. آنها بطور شبانه روزی به هدفهای خود و نحوه رسیدن به آنها فکر می کنند. تا آنجا که می توانند درمورد اهداف خود با دیگران صحبت می کنند. آنها بطور متوسط 5 تا 10 برابر یک فروشنده معمولی می فروشند. و بجای تمرکز بر مشکلات و نکات منفی ، بر روشهای فروش تمرکز می کنند.

مهمترین صفت فروشندگان موفق خوش بینی است. آنها خوش بین هستند و فکر می کنند که حتما موفق خواهند شد. بنابرین تماسهای بیشتری می گیرند، اصرار بیشتری می ورزند و نهایتا بیشتر می فروشند.

نکات مهم دیگر:
به خود متعهد شوید تا در کار خود عالی ترین شوید.
کار فروش را با دل و جان انجام دهید.
مشاور خوبی برای مشتریان خود باشید.
بفکر ایجاد روابط دوستانه بلندمدت باشید.
هدیه ای باارزش برای شما
شما می توانید نسخه کامل این کتاب را به زبان انگلیسی دانلود کنید. برایان تریسی تصمیم گرفته است ، این کتاب را بطور رایگان به شما هدیه بدهد. کافی است به سایت www.briantracy.com رفته و در ستون سمت راست ، نام خود و آدرس ایمیلتان را بنویسید تا کتاب برای شما ایمیل شود.
مهمترین صفت فروشندگان موفق خوش بینی است.

1
تعریف آمیخته بازاریابی
داستان بازاریابی چاک و فروش الاغ

مطالب مرتبط

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان میهمان ثبت نام کنید یا وارد شوید لطفا.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.marketingteacher.ir/